number,season,episode,airdate,title,tvmaze link
1,1,1,13 Sep 15,"Campus Drie Eiken","https://www.tvmaze.com/episodes/316649/professor-t-1x01-campus-drie-eiken"
2,1,2,20 Sep 15,"Een fatale vergissing","https://www.tvmaze.com/episodes/316650/professor-t-1x02-een-fatale-vergissing"
3,1,3,04 Oct 15,"De doorlichting","https://www.tvmaze.com/episodes/316652/professor-t-1x03-de-doorlichting"
4,1,4,11 Oct 15,"Dubbelleven","https://www.tvmaze.com/episodes/316654/professor-t-1x04-dubbelleven"
5,1,5,18 Oct 15,"De hotelmoord","https://www.tvmaze.com/episodes/342079/professor-t-1x05-de-hotelmoord"
6,1,6,25 Oct 15,"Tamara (50 min)","https://www.tvmaze.com/episodes/392158/professor-t-1x06-tamara"
7,1,7,01 Nov 15,"De maskermoorden (60 min)","https://www.tvmaze.com/episodes/392159/professor-t-1x07-de-maskermoorden"
8,1,8,08 Nov 15,"Katvanger","https://www.tvmaze.com/episodes/436901/professor-t-1x08-katvanger"
9,1,9,15 Nov 15,"Moederliefde","https://www.tvmaze.com/episodes/436902/professor-t-1x09-moederliefde"
10,1,10,22 Nov 15,"De zaak Seynaeve","https://www.tvmaze.com/episodes/436903/professor-t-1x10-de-zaak-seynaeve"
11,1,11,29 Nov 15,"De nalatenschap (50 min)","https://www.tvmaze.com/episodes/436904/professor-t-1x11-de-nalatenschap"
12,1,12,06 Dec 15,"De jaartalmoorden (Deel 1)","https://www.tvmaze.com/episodes/436905/professor-t-1x12-de-jaartalmoorden-deel-1"
13,1,13,13 Dec 15,"De jaartalmoorden (Deel 2)","https://www.tvmaze.com/episodes/436906/professor-t-1x13-de-jaartalmoorden-deel-2"
14,2,1,04 Sep 16,"Cuberdon","https://www.tvmaze.com/episodes/894624/professor-t-2x01-cuberdon"
15,2,2,11 Sep 16,"In vuur en vlam","https://www.tvmaze.com/episodes/921330/professor-t-2x02-in-vuur-en-vlam"
16,2,3,18 Sep 16,"De familie","https://www.tvmaze.com/episodes/921331/professor-t-2x03-de-familie"
17,2,4,25 Sep 16,"Onvoltooid verleden","https://www.tvmaze.com/episodes/921332/professor-t-2x04-onvoltooid-verleden"
18,2,5,02 Oct 16,"Hartstocht","https://www.tvmaze.com/episodes/921333/professor-t-2x05-hartstocht"
19,2,6,09 Oct 16,"Diamant","https://www.tvmaze.com/episodes/921334/professor-t-2x06-diamant"
20,2,7,16 Oct 16,"Jitske","https://www.tvmaze.com/episodes/921335/professor-t-2x07-jitske"
21,2,8,23 Oct 16,"Angstig gehecht","https://www.tvmaze.com/episodes/921336/professor-t-2x08-angstig-gehecht"
22,2,9,30 Oct 16,"Het congres","https://www.tvmaze.com/episodes/921337/professor-t-2x09-het-congres"
23,2,10,06 Nov 16,"Het DNA van een moordenaar","https://www.tvmaze.com/episodes/921338/professor-t-2x10-het-dna-van-een-moordenaar"
24,2,11,20 Nov 16,"Dode meisjes zingen niet","https://www.tvmaze.com/episodes/921339/professor-t-2x11-dode-meisjes-zingen-niet"
25,2,12,27 Nov 16,"Zwanenzang (deel 1)","https://www.tvmaze.com/episodes/921340/professor-t-2x12-zwanenzang-deel-1"
26,2,13,04 Dec 16,"Zwanenzang (deel 2)","https://www.tvmaze.com/episodes/921341/professor-t-2x13-zwanenzang-deel-2"
27,3,1,09 Sep 18,"Heir To The Throne, Part 1","https://www.tvmaze.com/episodes/1525900/professor-t-3x01-heir-to-the-throne-part-1"
28,3,2,16 Sep 18,"Heir To The Throne, Part 2","https://www.tvmaze.com/episodes/1531714/professor-t-3x02-heir-to-the-throne-part-2"
29,3,3,23 Sep 18,"The Lost Sheep","https://www.tvmaze.com/episodes/1531715/professor-t-3x03-the-lost-sheep"
30,3,4,30 Sep 18,"The Perfect Picture","https://www.tvmaze.com/episodes/1531716/professor-t-3x04-the-perfect-picture"
31,3,5,07 Oct 18,"Sugarbaby","https://www.tvmaze.com/episodes/1531717/professor-t-3x05-sugarbaby"
32,3,6,21 Oct 18,"Every Home","https://www.tvmaze.com/episodes/1531718/professor-t-3x06-every-home"
33,3,7,28 Oct 18,"Other People's Happiness","https://www.tvmaze.com/episodes/1531719/professor-t-3x07-other-peoples-happiness"
34,3,8,04 Nov 18,"Murder On Perscription","https://www.tvmaze.com/episodes/1531720/professor-t-3x08-murder-on-perscription"
35,3,9,11 Nov 18,"The Hit And Run","https://www.tvmaze.com/episodes/1531721/professor-t-3x09-the-hit-and-run"
36,3,10,18 Nov 18,"Zilverspar Residence","https://www.tvmaze.com/episodes/1531722/professor-t-3x10-zilverspar-residence"
37,3,11,25 Nov 18,"Homeless","https://www.tvmaze.com/episodes/1531723/professor-t-3x11-homeless"
38,3,12,02 Dec 18,"Queen Olivia","https://www.tvmaze.com/episodes/1531724/professor-t-3x12-queen-olivia"
39,3,13,09 Dec 18,"The Reveal","https://www.tvmaze.com/episodes/1531725/professor-t-3x13-the-reveal"